1 / 1
Продадено
Слика на Гел за ладење на процесорот, AIREN GREASE AirGrease, 0,5 грама, сребрено - сива

Гел за ладење на процесорот, AIREN GREASE AirGrease, 0,5 грама, сребрено - сива

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 246 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
AIREN AiGrease
Лансиран:
27 август 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Пеша [g]:
0,5
Топлинска спроводливост [Ш / мк]:
1,134
Конзистентност [Паши]:
73
Производител:
Аирен
Веб-страница на производителот:
Airentec.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8591897030536
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Гел за ладење на процесорот, AIREN GREASE AirGrease, 0,5 грама, сребрено - сива
290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ