1 / 3
Продадено
Слика на Заштитно стакло PanzerGlass SmartWatch за разновидни часовници (37мм), транспарентен
Слика на Заштитно стакло PanzerGlass SmartWatch за разновидни часовници (37мм), транспарентен
Слика на Заштитно стакло PanzerGlass SmartWatch за разновидни часовници (37мм), транспарентен

Заштитно стакло PanzerGlass SmartWatch за разновидни часовници (37мм), транспарентен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,890 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,602 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
3. 12. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Наменето за:
Паметен часовник
Користи со брендови:
Универзална
Код:
3609
Доверливост:
100 %
Производител:
PanzerGlass
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитно стакло PanzerGlass SmartWatch за разновидни часовници (37мм), транспарентен
1,890 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ