1 / 3
E shitur
Foto e Disk i brendshëm Seagate IronWolf - 3TB
Foto e Disk i brendshëm Seagate IronWolf - 3TB
Foto e Disk i brendshëm Seagate IronWolf - 3TB

Disk i brendshëm Seagate IronWolf - 3TB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
136.00 €
119.79 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 114.09 €
Ju kurseni 16.21 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky hard disk 3.5" mbështetë interface-in SATA III me një vlerë maksimale të xhiros prej 600 MB / s, dhe pjesa e pasme përputhet me SATA 3.0 Gb / s me një SATA 1.5 Gb / s. Ky disk i brendshëm ka një kapacitet prej 3 TB, dhe një depo me 64 MB. Pllakëza rrotullohet me shpejtësi prej 5900 rpm. Shkalla maksimale e qëndrueshme e transferimit të produktit është 180 MB / s. Disku përdorë sensorë special për të zvogëluar vibracionet.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Kodi i prodhuesit:
ST3000VN007
Lansuar:
12 Tetor 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Formati i diskut:
3,5
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 900
Memorie e përkohshme (cache):
64
Pesha (g):
610
Gjerësia [mm]:
101.6
Operim në 24 x 7:
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
180
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
180
Prodhuesi:
Seagate
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com
Kapaciteti i diskut [GB]:
3000
Modeli i diskut:
Brendshëm
Lloji i HD:
Magnetike
Lartësia [mm]:
26.1
Trashësia [mm]:
146.9
EAN:
1240254504045405
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disk i brendshëm Seagate IronWolf - 3TB
119.79 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo