1 / 7
Продадено
Слика на Virtuos фиока за готовина S-410 - со кабел, врзивно средство 4/8, 24V, црна мат
Слика на Virtuos фиока за готовина S-410 - со кабел, врзивно средство 4/8, 24V, црна мат
Слика на Virtuos фиока за готовина S-410 - со кабел, врзивно средство 4/8, 24V, црна мат
Слика на Virtuos фиока за готовина S-410 - со кабел, врзивно средство 4/8, 24V, црна мат
Слика на Virtuos фиока за готовина S-410 - со кабел, врзивно средство 4/8, 24V, црна мат
Слика на Virtuos фиока за готовина S-410 - со кабел, врзивно средство 4/8, 24V, црна мат
Слика на Virtuos фиока за готовина S-410 - со кабел, врзивно средство 4/8, 24V, црна мат

Virtuos фиока за готовина S-410 - со кабел, врзивно средство 4/8, 24V, црна мат

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
90.85 €
84.35 €
со ДДВ Без ДДВ 80.33 €
Заштеди 6.50 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
28. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
EKO0103
Пеша кг:
6.8
Ширина mm:
410
Висина mm:
100
Дебелина мм:
415
Производител:
Виртуоз
Боја:
ЦРНО
EAN:
8594182290523
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Virtuos фиока за готовина S-410 - со кабел, врзивно средство 4/8, 24V, црна мат
84.35 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ