1 / 7
Продадено
Слика на Virtuos HW-310 читач на баркодови - безжичен, основен, црн
Слика на Virtuos HW-310 читач на баркодови - безжичен, основен, црн
Слика на Virtuos HW-310 читач на баркодови - безжичен, основен, црн
Слика на Virtuos HW-310 читач на баркодови - безжичен, основен, црн
Слика на Virtuos HW-310 читач на баркодови - безжичен, основен, црн
Слика на Virtuos HW-310 читач на баркодови - безжичен, основен, црн
Слика на Virtuos HW-310 читач на баркодови - безжичен, основен, црн

Virtuos HW-310 читач на баркодови - безжичен, основен, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
112.55 €
97.19 €
со ДДВ Без ДДВ 92.56 €
Заштеди 15.36 €
-14%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
4. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
LED
Тип на батерија:
Читач на бар-кодови
Без кабел:
По
УСБ:
По
Код:
EH02G0016
Ширина mm:
70
Висина mm:
86
Дебелина мм:
160
Пеша г.:
145
носител:
По
Производител:
Виртуоз
Тип на скенер:
Codabar / NW7, Code 11, Code 32, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, EAN-128, Full ASCII Code 39, кинески поштенски број, IATA, Industrial 2 of 5, Interleave 2 of 5, италијанска фарма. Код, матрица 2 од
EAN:
8594182292060
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Virtuos HW-310 читач на баркодови - безжичен, основен, црн
97.19 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ