1 / 1
Foto e Toner i purpurt OKI 44973534

Toner i purpurt OKI 44973534

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
158.70 €
134.38 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 113.88 €
Ju kurseni 24.32 €
-15%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania globale OKI Printing Solutions i dedikohet krijimit të produkteve profesionale, të cilat e lehtësojnë efiçiencën në ditët e sotme. Produkti i tyre, toneri i kuq OKI 44973534, është prodhuar me qëllim për përdorim në printerët OKI C301 dhe C321. Toneri i printon mbi 1,500 faqe A4 me një mbulueshmëri prej 5%.
Kodi i prodhuesit:
44973534
Lansuar:
18 Maj 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
OKI C301, OKI C301dn, OKI C321, OKI C321DN, OKI MC332, OKI MC332dn, OKI MC342, OKI MC342dn, OKI MC342dnw
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/1500
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta)
Për printer:
OKI
EAN:
5031713055754
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner i purpurt OKI 44973534
134.38 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo