1 / 7
Foto e Videolojë Yoshi's Crafted World, (SWITCH)
Foto e Videolojë Yoshi's Crafted World, (SWITCH)
Foto e Videolojë Yoshi's Crafted World, (SWITCH)
Foto e Videolojë Yoshi's Crafted World, (SWITCH)
Foto e Videolojë Yoshi's Crafted World, (SWITCH)
Foto e Videolojë Yoshi's Crafted World, (SWITCH)
Foto e Videolojë Yoshi's Crafted World, (SWITCH)

Videolojë Yoshi's Crafted World, (SWITCH)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
84.13 €
80.89 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 68.55 €
Ju kurseni 3.24 €
-4%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Filloni një aventurë të re me Yoshi, e cila do të kthejë përmbys gjithçka që prisni nga platformat! Zbuloni një botë të madhe që duket si një dioramë miniaturë në një stil serial krejtësisht të ri. Përveç anës së tij tradicionale të përparme, çdo nivel tani ka një anë të kundërt me një këndvështrim dhe surpriza të ndryshme. kërkoni për artikuj në të gjithë nivelin gjatë udhëtimit të Yoshi drejt qëllimit. Ju edhe mund të lidheni me një mik. Bashkohuni me Yoshim në këtë platformer të ri të veprimeve. Çdo nivel ofron një rrugë kryesore, por edhe një rrugë të fshehtë që ofron një këndvështrim dhe befasi të ndryshme. Stili i freskët artistik të kujton një dioramë miniaturë. Shijoni ngjarjen së bashku për dy.
Lansuar:
24. 1. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Kodi:
045496422646
Prodhuesi:
Nintendo
Ueb-i i prodhuesit:
Nintendo.com
Platforma:
Switch
Lloji i lojës:
Për fëmijë
Kategoria e moshës:
3
EAN:
45496422646
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Videolojë Yoshi's Crafted World, (SWITCH)
80.89 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo