1 / 7
E shitur
Foto e Videolojë Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 (SWITCH)
Foto e Videolojë Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 (SWITCH)
Foto e Videolojë Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 (SWITCH)
Foto e Videolojë Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 (SWITCH)
Foto e Videolojë Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 (SWITCH)
Foto e Videolojë Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 (SWITCH)
Foto e Videolojë Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 (SWITCH)

Videolojë Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 (SWITCH)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
90.27 €
61.44 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 52.06 €
Ju kurseni 28.84 €
-32%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Konkurroni për medaljen e artë me heronjtë më të famshëm që njohim nga Nintendo dhe SEGA. Garë në një skateboard, shfletoni ose ngjituni për kohë si Mario, Sonic, Yoshi, Amy Rose, Luigi, ose Dr. Eggman. Ju mund të garoni në podium deri në 4 lojtarë në nivel lokal ose deri në 8 lojtarë në internet. Sporti në Switch nuk ka qenë kurrë më mirë!
Edicioni i lojës:
Standard Edition
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjuha:
Anglisht
Kodi i prodhuesit:
NSS433
Kodi:
045496424916
Lloji i licensës:
Kuti, Në kuti e paketuar
Lloji i lojës:
Sport
Lloji i vendndodhjes:
Angli
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Multiplayer:
Nga seria:
Sonic
Platforma:
Switch
Ueb-i i prodhuesit:
Sega-europe.com
EAN:
45496424916
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Videolojë Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 (SWITCH)
61.44 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo