1 / 10
E shitur
Foto e Video lojë Bayonetta 1+2 (SWITCH)
Foto e Video lojë Bayonetta 1+2 (SWITCH)
Foto e Video lojë Bayonetta 1+2 (SWITCH)
Foto e Video lojë Bayonetta 1+2 (SWITCH)
Foto e Video lojë Bayonetta 1+2 (SWITCH)
Foto e Video lojë Bayonetta 1+2 (SWITCH)
Foto e Video lojë Bayonetta 1+2 (SWITCH)
Foto e Video lojë Bayonetta 1+2 (SWITCH)
Foto e Video lojë Bayonetta 1+2 (SWITCH)
Foto e Video lojë Bayonetta 1+2 (SWITCH)

Video lojë Bayonetta 1+2 (SWITCH)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
79.27 €
64.68 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 54.81 €
Ju kurseni 14.59 €
-18%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
*Pjesa e parë duhet të shkarkohet në konzolë dhe mund të nevojitet një kartelë memorike. Loja shumë e pritur dhe e vlerësuar nga kritikat, Bayonetta tani vjen për Nintendo Switch. Loja është e mbushur me aksion dhe nuk do t'ju zhgënjejë. Pjesa e dytë gjendet në kartelën e lojës dhe kodi i shkarkimit të pjesës së parë vjen gratis. Ka dy mënyra pët ta kontrolluar lojën. Me kontrolle me butona klasike apo kontroll me prekje për lojtarë me më pak përvojë. Një shtrigë e fuqishme, Bayonetta udhëton mes kohës së shkuar dhe të ardhmes, e lindur nga një lidhje e ndaluar mes magjistarëve Lumen dhe shtrigave Umbra. E pajisur me armë dhe aftësi vdekjeprurëse, me të cilat i mpshtë të gjithë armiqtë. Nintendo Switch ka disa veti ekskluzive. Mund të luani me një mik, qoftë nga dhoma e njëjtë apo ana tjetër e botës, ose online në Tag Climax. Mund të zgjedhni personazhe të fuqishme dhe t'i tregoni engjujve dhe demonëve çfarë të bëjnë.
Lansuar:
8. 4. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Prodhuesi:
Nintendo
Ueb-i i prodhuesit:
Nintendo.com
Platforma:
Switch
Lloji i lojës:
Aksion
Kategoria e moshës:
18
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
EAN:
45496421489
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Video lojë Bayonetta 1+2 (SWITCH)
64.68 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo