1 / 7
Слика на Вентилатор Arctic BioniX F140, сиво / бело
Слика на Вентилатор Arctic BioniX F140, сиво / бело
Слика на Вентилатор Arctic BioniX F140, сиво / бело
Слика на Вентилатор Arctic BioniX F140, сиво / бело
Слика на Вентилатор Arctic BioniX F140, сиво / бело
Слика на Вентилатор Arctic BioniX F140, сиво / бело
Слика на Вентилатор Arctic BioniX F140, сиво / бело

Вентилатор Arctic BioniX F140, сиво / бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,324 MKD.

Само уште 5
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
16. 12. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Пластика
Големина на вентилаторот:
140 x 140
Задно светло:
Веќе
Код:
ACFAN00162A
Број на ладилници:
1
Ширина mm:
140
Висина mm:
28
Дебелина мм:
140
Брзина на течноста за ладење вртежи во минута:
1800
CFM брзина на воздухот:
104
Димензии мм:
140 x 140 x 28
Доверливост:
100 %
Пеша г.:
184
Висина на течноста за ладење мм:
28
Производител:
Арктикот
Вид на течноста за ладење:
активен
Контрола на брзината:
Автоматски
Боја:
Бело, сиво
Конектор:
4 пин (PWM) + 4 пин (PST)
EAN:
4895213702348
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Вентилатор Arctic BioniX F140, сиво / бело
1,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ