1 / 5
Продадено
Слика на VARTA Quatro + USB полнач за батерии
Слика на VARTA Quatro + USB полнач за батерии
Слика на VARTA Quatro + USB полнач за батерии
Слика на VARTA Quatro + USB полнач за батерии
Слика на VARTA Quatro + USB полнач за батерии

VARTA Quatro + USB полнач за батерии

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
40.40 €
37.15 €
со ДДВ Без ДДВ 31.49 €
Заштеди 3.24 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
22. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Батерија
АА:
По
ААА:
По
Број на места за АА батерии:
4
Број на простори за батерии ААА:
4
Број на батерии АА во пакетот:
4
За автомобил:
Не, тој е доделен преку клучот RGB
Безжично полнење:
Не, тој е доделен преку клучот RGB
Код:
57652101451
MAh капацитет на батеријата:
2100
Производител:
VARTA
Боја:
ЦРНО
EAN:
4008496996452
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
VARTA Quatro + USB полнач за батерии
37.15 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ