1 / 5
Foto e USB - SanDisk Ultra Dual, 32GB
Foto e USB - SanDisk Ultra Dual, 32GB
Foto e USB - SanDisk Ultra Dual, 32GB
Foto e USB - SanDisk Ultra Dual, 32GB
Foto e USB - SanDisk Ultra Dual, 32GB

USB - SanDisk Ultra Dual, 32GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.50 €
17.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14.97 €
Ju kurseni 17.83 €
-50%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo USB ju lehtëson lirimin e hapësirës si dhe transferimin e të dhënave në smartophone-in tuaj me shpejtësi deri në 150 MB / s. Falë përdorimit të njëkohshëm të konektorit USB 3.0/3.1 të tipit C dhe konektorit të zakonshëm USB, SanDisk Ultra Dual transferon shpejtë dhe lehtë të dhënat mes laptopëve, tabletëve dhe smartphon-ëve. Përveç kësaj, me këtë pajisje iu ofrohet SanDisk Memory Zone për Android, e cila iu ndihmon të menaxhoni memorien dhe përmbajtjen e pajisjes tuaj. SanDisk Ultra Dual është shumë e përshtatshme si ndërmjetës mes pajisjeve me USB të tipit C dhe atyre me port USB të zakonshëm.

Kodi i prodhuesit:
SDDDC2-032G-G46
Lansuar:
21 Korrik 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB 2.0 Micro-B, USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Sigurim i të dhënave:
Enkriptim i serverit
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
150
Gjerësia [mm]:
20.7
Lidhës USB:
Lartësia (mm):
9,4
OTG (On-The-Go):
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
Kapaciteti [GB]:
32
Trashësia [mm]:
38.1
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
619659142049
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB - SanDisk Ultra Dual, 32GB
17.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo