1 / 6
E shitur
Foto e USB SanDisk Cruzer Fit, 64GB
Foto e USB SanDisk Cruzer Fit, 64GB
Foto e USB SanDisk Cruzer Fit, 64GB
Foto e USB SanDisk Cruzer Fit, 64GB
Foto e USB SanDisk Cruzer Fit, 64GB
Foto e USB SanDisk Cruzer Fit, 64GB

USB SanDisk Cruzer Fit, 64GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.84 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky USB SanDisk Cruzer Fit ju jep një mënyrë të sigurt dhe të lehtë për të transferuar të dhënat tuaja personale. Flash drive përdor USB 2.0 për t'u lidhur me pajisjet dhe ka një kapacitet prej 64 GB. Ai është ideal për një gamë të gjerë të pajisjeve si: laptopë, tabletë, televizorë, konzola lojrash, radio të makinave dhe të tjerë. Softueri i enkriptimit 128-bit AES siguron mbrojtje të lehtë me fjalëkalim për komponentët e rëndësishëm.
Lansuar:
4. 4. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB 2.0
Materiali:
Plastikë
Kodi:
SDCZ33-064G-G35
Mundësi për varje:
Gjerësia mm:
12.7
Lartësia mm:
17.4
Trashësia mm:
6.86
Secure GDPR Ready:
Enkriptim i serverit
Kapaciteti GB:
64
Lansuar më:
3. 4. 2019
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
619659171803
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB SanDisk Cruzer Fit, 64GB
25.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo