1 / 3
E shitur
Foto e USB Samsung DUO Plus 64GB, i hirtë
Foto e USB Samsung DUO Plus 64GB, i hirtë
Foto e USB Samsung DUO Plus 64GB, i hirtë

USB Samsung DUO Plus 64GB, i hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
37.12 €
32.26 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 27.34 €
Ju kurseni 4.86 €
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Është një disk flash i qëndrueshëm me një trup metalik dhe një kapacitet prej 64 GB. Përdor një ndërfaqe USB 3.2 Gen 1 me një lidhës të llojit A (si dhe një USB të llojit C) dhe një shpejtësi leximi deri në 300 MB / s për t'u lidhur me pajisjen. Është shumë rezistent ndaj temperaturave ekstreme, goditjeve, magneteve, rrezatimit dhe ujit.

Lansuar:
24. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, USB-C
Materiali:
Metal, plastikë
Rezistente ndaj ujit:
Kodi:
MUF-64DB/APC
I qëndrueshëm:
Gjerësia mm:
57,92
Lartësia mm:
7,29
Trashësia mm:
18,33
Pesha g:
7.7
Kapaciteti GB:
64
Shpejtësia e leximit teorike MBs:
200
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Ngjyra:
Hirtë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8801643233549
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB Samsung DUO Plus 64GB, i hirtë
32.26 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo