1 / 4
E shitur
Foto e USB Samsung BAR Plus 64GB, i hirtë
Foto e USB Samsung BAR Plus 64GB, i hirtë
Foto e USB Samsung BAR Plus 64GB, i hirtë
Foto e USB Samsung BAR Plus 64GB, i hirtë

USB Samsung BAR Plus 64GB, i hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.77 €
19.29 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.35 €
Ju kurseni 6.48 €
-25%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Është një disk flash i qëndrueshëm me një trup metalik dhe një kapacitet prej 64 GB. Përdor një ndërfaqe USB 3.2 Gen 1 me një lidhës të llojit A dhe një shpejtësi leximi deri në 300 MB / s për t'u lidhur me pajisjen. Është shumë rezistent ndaj temperaturave ekstreme, goditjeve, magneteve, rrezatimit dhe ujit.

Lansuar:
24. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Materiali:
Metal
Rezistente ndaj ujit:
Kodi:
MUF-64BE4/APC
I qëndrueshëm:
Mundësi për varje:
Gjerësia mm:
40,01
Lartësia mm:
11.7
Trashësia mm:
15.6
Pesha g:
10
Kapaciteti GB:
64
Shpejtësia e leximit teorike MBs:
300
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Ngjyra:
Hirtë
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
8801643230739
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB Samsung BAR Plus 64GB, i hirtë
19.29 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo