1 / 7
Продадено
Слика на USB Kingston DataTraveler 80 - 128 GB, црно / сребро
Слика на USB Kingston DataTraveler 80 - 128 GB, црно / сребро
Слика на USB Kingston DataTraveler 80 - 128 GB, црно / сребро
Слика на USB Kingston DataTraveler 80 - 128 GB, црно / сребро
Слика на USB Kingston DataTraveler 80 - 128 GB, црно / сребро
Слика на USB Kingston DataTraveler 80 - 128 GB, црно / сребро
Слика на USB Kingston DataTraveler 80 - 128 GB, црно / сребро

USB Kingston DataTraveler 80 - 128 GB, црно / сребро

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
28.69 €
19.31 €
со ДДВ Без ДДВ 16.36 €
Заштеди 9.38 €
-33%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
30. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-C
Код:
DT80/128GB
Стабилно:
По
Ширина mm:
15
Висина mm:
6.7
Дебелина мм:
42.2
Капацитети GB:
128
Теоретска брзина на читање МБ:
200
Производител:
Кингстон
Веб-страница на производителот:
Kingston.com
Боја:
Црна, сребрена
Vendi i prodhimit:
EAN:
740617306422
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
USB Kingston DataTraveler 80 - 128 GB, црно / сребро
19.31 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ