1 / 2
Продадено
Слика на USB Hub PremiumCord 5G SuperSpeed, тип C до 4x USB 3.1 A Gen1
Слика на USB Hub PremiumCord 5G SuperSpeed, тип C до 4x USB 3.1 A Gen1

USB Hub PremiumCord 5G SuperSpeed, тип C до 4x USB 3.1 A Gen1

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,263 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
29. 11. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
USB 3.0:
По
HUB:
По
Број на USB порти:
4
Код:
Ku31hub08
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220017842
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
USB Hub PremiumCord 5G SuperSpeed, тип C до 4x USB 3.1 A Gen1
1,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ