1 / 1
E shitur
Foto e USB Hub PremiumCord 10G SuperSpeed, USB Hub Type C to 2 X USB 3.1 A + 2 X USB 3.1 C

USB Hub PremiumCord 10G SuperSpeed, USB Hub Type C to 2 X USB 3.1 A + 2 X USB 3.1 C

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
51.71 €
48.47 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 41.07 €
Ju kurseni 3.24 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
USB për lidhjen e pajisjeve USB, SSD, flash, hard drives, kamera, lexues memoriesh dhe shumë më tepër, pajisja ofron një normë transferimi prej 10 Gbps. Është në përputhje me USB 3.0, 2.0 dhe 1.1. Gjithashtu, posedon katër porta që lidhin me shpejtësi: SuperSpeed USB 3.1 Gen 2 (10Gbps), SuperSpeed USB 3.0 (5Gbps), USB 2.0 High Speed (480Mbps), FullSpeed (12Mbps) dhe Low Speed (1.5Mbps). Ofron mundësi për të fuqizuar pajisje të tjera 5V 1.5A. BC 1.2, gjatësia e kabllit 20 cm.
Lansuar:
29. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
USB 3.1:
Numri i porteve USB:
4
Kodi:
Ku31hub07
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
USB-C:
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220017835
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB Hub PremiumCord 10G SuperSpeed, USB Hub Type C to 2 X USB 3.1 A + 2 X USB 3.1 C
48.47 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo