1 / 6
Продадено
Слика на USB-центар i-Tec 3.0 4-порта
Слика на USB-центар i-Tec 3.0 4-порта
Слика на USB-центар i-Tec 3.0 4-порта
Слика на USB-центар i-Tec 3.0 4-порта
Слика на USB-центар i-Tec 3.0 4-порта
Слика на USB-центар i-Tec 3.0 4-порта

USB-центар i-Tec 3.0 4-порта

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,190 MKD.
1,790 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,705 MKD.
Заштеди 400 MKD.
-19%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
U3HUBMETAL4
Лансиран:
4 октомври 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
USB 3.0:
По
HUB:
По
Број на USB порти:
4
Производител:
I-Tec
EAN:
8595611700699
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
USB-центар i-Tec 3.0 4-порта
1,790 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ