1 / 5
E shitur
Foto e USB Corsair Voyager Slider X1 16GB
Foto e USB Corsair Voyager Slider X1 16GB
Foto e USB Corsair Voyager Slider X1 16GB
Foto e USB Corsair Voyager Slider X1 16GB
Foto e USB Corsair Voyager Slider X1 16GB

USB Corsair Voyager Slider X1 16GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.39 €
20.91 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 17.72 €
Ju kurseni 6.48 €
-24%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

USB-ja Voyager lider X1 ka një dizajn elegant dhe një lidhës USB.

Madhësia e vet e vogël e bën atë ideale për ta mbajtur në dorë, në xhep apo në mbajtës të çelësave.

Avantazhi më i madh i saj është mbështjellësi i portit, i cili e mbron atë kur nuk e përdorni.

Kjo paisje përdorë teknologjinë USB 3.0 / 3.1 Gen 1 Type-A.

Normalisht vlen të vlerësohet edhe karakteristika e vet LED dhe transferimi i shpejtë i të dhënave.

Kodi i prodhuesit:
CMFSL3X1-16GB
Lansuar:
15 Janar 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
80
Pesha [g]:
9
Gjerësia [mm]:
54
Lidhës USB:
Lartësia (mm):
23,3
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Kapaciteti [GB]:
16
Trashësia [mm]:
11
EAN:
8435910569774
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB Corsair Voyager Slider X1 16GB
20.91 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo