1 / 8
Foto e USB hub AXAGON HUE-G1C, 4x USB 3.2 Gen 1 SLIM, kabllo Type-A 14cm
Foto e USB hub AXAGON HUE-G1C, 4x USB 3.2 Gen 1 SLIM, kabllo Type-A 14cm
Foto e USB hub AXAGON HUE-G1C, 4x USB 3.2 Gen 1 SLIM, kabllo Type-A 14cm
Foto e USB hub AXAGON HUE-G1C, 4x USB 3.2 Gen 1 SLIM, kabllo Type-A 14cm
Foto e USB hub AXAGON HUE-G1C, 4x USB 3.2 Gen 1 SLIM, kabllo Type-A 14cm
Foto e USB hub AXAGON HUE-G1C, 4x USB 3.2 Gen 1 SLIM, kabllo Type-A 14cm
Foto e USB hub AXAGON HUE-G1C, 4x USB 3.2 Gen 1 SLIM, kabllo Type-A 14cm
Foto e USB hub AXAGON HUE-G1C, 4x USB 3.2 Gen 1 SLIM, kabllo Type-A 14cm

USB hub AXAGON HUE-G1C, 4x USB 3.2 Gen 1 SLIM, kabllo Type-A 14cm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
24.15 €
19.29 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.35 €
Ju kurseni 4.86 €
-20%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
4-port USB 3.2 Gen 1 hub AXAGON HUE-G1C është një hub i vogël dhe i hollë i përshtatshëm jo vetëm për udhëtime. Ka një trup plastik të lëmuar me një sipërfaqe gjysëm mat, të strukturuar mirë që nuk ka gjurmët e gishtërinjve. Lidhni deri në katër pajisje USB njëkohësisht me laptop ose kompjuterin tuaj lehtë dhe shpejt. USB-C hub është aksesori ideal për laptopët pa një lidhje USB-A standarde siç është MacBook Pro. Ju mund të përdorni periferikët tuaj ekzistues USB pa pasur nevojë të blini të reja. Hub poashtu lidhet me telefonat me një lidhje USB-C -, për shembull, lidhni një flash drive, tastierë dhe maus. Ky hub i vogël udhëtimi mund të trajtojë edhe lidhjen e përhershme të disa disqet e jashtme. Kabllo USB me gjatësi 14 cm është ideale për përdoruesit e celularit.
Lansuar:
16. 8. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Numri i porteve USB:
4
Kodi:
HUE-G1C
USB ver. 3.2:
Prodhuesi:
AXAGON
USB-C:
EAN:
8595247904379
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB hub AXAGON HUE-G1C, 4x USB 3.2 Gen 1 SLIM, kabllo Type-A 14cm
19.29 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo