1 / 3
Продадено
Слика на USB ADATA UV240 32 GB, црвено
Слика на USB ADATA UV240 32 GB, црвено
Слика на USB ADATA UV240 32 GB, црвено

USB ADATA UV240 32 GB, црвено

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.84 €
11.22 €
со ДДВ Без ДДВ 9.51 €
Заштеди 1.63 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
25. 9. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A 2.0
Материјали:
Пластика
Код:
AUV240-32G-RRD
Ширина mm:
54.6
Висина mm:
19.2
Дебелина мм:
8.3
Пеша г.:
7+
Капацитети GB:
32
Производител:
ADATA
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
4713218466150
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
USB ADATA UV240 32 GB, црвено
11.22 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ