1 / 3
E shitur
Foto e USB ADATA UV240 16GB, e kuqe
Foto e USB ADATA UV240 16GB, e kuqe
Foto e USB ADATA UV240 16GB, e kuqe

USB ADATA UV240 16GB, e kuqe

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
11.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.48 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
ADATA UV240 është USB me dizajn të bukur me kapak i cili ju mundëson të ruani të dhënat tuaja me siguri nga ndikimet e brendshme apo të jashtme dhe ta mbani afër vetes në çdo moment falë dizajnit kompakt dhe të lehtë. Aksesori vjen me kapacitet prej 16GB, mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet konektorit USB 2.0, ka madhësi prej 54.6 x 19.2 x 8.3 mm si dhe vjen me ngjyrë të kuqe.
Lansuar:
24. 9. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB-A 2.0
Materiali:
Plastikë
Kodi:
AUV240-16G-RRD
Gjerësia mm:
54.6
Lartësia mm:
19.2
Trashësia mm:
8.3
Pesha g:
7
Kapaciteti GB:
16
Prodhuesi:
ADATA
Ngjyra:
Kuqe
EAN:
4713218466143
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB ADATA UV240 16GB, e kuqe
11.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo