1 / 1
Продадено
Слика на USB ADATA Superior S102 Pro 128GB

USB ADATA Superior S102 Pro 128GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
30.66 €
29.04 €
со ДДВ Без ДДВ 24.61 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
AS102P-128G-RGY
Лансиран:
16 октомври 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1
Брзина на читање (теоретска) [MB / s]:
100
Брзина на пишување (теоретска) [MB / s]:
50
Пеша [g]:
13
Производител:
ADATA
Големина на диск GB::
128
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
55616516516515151
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
USB ADATA Superior S102 Pro 128GB
29.04 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ