1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo USB 2.0 PremiumCord A/MB/M

Kabllo USB 2.0 PremiumCord A/MB/M

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
40.36 €
33.88 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 28.71 €
Ju kurseni 6.48 €
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Produkti në fjalë është një kabllo USB 2.0 aktive. Punon mbi principin e zmadhimit të sinjalit ashtu që ta arrijë një distancë totale prej 20 metrave të kabllove USB (ndërlidhja standarde e kabllove USB të zakonshme është 5 metra në total). Produkti përmban mbështjellëse të kualitetit të lartë për kabllon dhe garanton komunikim të shpejtësisë së lartë me ndërhyrje minimale të padëshiruar. Është plotësisht në përputhje me USB 2.0. Produkti është i përshtatshëm në mënyrë të kundërt me USB 1.1., i cili përfaqëson një normë të bartjes së të dhënave prej 1.5/12/489MBps.
Kodi i prodhuesit:
Ku2rep20ab
Lansuar:
18 Prill 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC, printer
Gjatësia [m]:
20
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Lidhësit:
USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
8592220012724
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo USB 2.0 PremiumCord A/MB/M
33.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo