1 / 1
Продадено
Слика на Напојување UPS Power-saving APC-Back-UPS-от RS 1200, CEE, 230V

Напојување UPS Power-saving APC-Back-UPS-от RS 1200, CEE, 230V

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
483.33 €
462.24 €
со ДДВ Без ДДВ 391.73 €
Заштеди 21.09 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
BR1200G-FR
Лансиран:
19 мај 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB
Димензии [мм]:
301 x 112 x 380
Тип на батерија:
Кула
Број на продажни места:
6
Време на полнење [h]:
8
Моќност [VA]:
1 200
Број на батерии:
1
Заштита на телефонски кабел:
По
Време на задржување на податоци - 50% [мин]:
19,9
Време на задржување на податоци - 100% [мин]:
7,6
ПОДОБНОСТ:
Сервер
Фаза (влез / излез):
1:1
Други карактеристики:
AVR, ЛЦД-екран
Производител:
APC
Веб-страница на производителот:
Apc.com
Боја:
ЦРНО
Моќност [W]:
720
EAN:
731304268727
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Напојување UPS Power-saving APC-Back-UPS-от RS 1200, CEE, 230V
462.24 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ