1 / 4
Продадено
Слика на UPS-от Legrand Keor SP 1500VA, 900W, IEC
Слика на UPS-от Legrand Keor SP 1500VA, 900W, IEC
Слика на UPS-от Legrand Keor SP 1500VA, 900W, IEC
Слика на UPS-от Legrand Keor SP 1500VA, 900W, IEC

UPS-от Legrand Keor SP 1500VA, 900W, IEC

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
269.17 €
184.80 €
со ДДВ Без ДДВ 156.61 €
Заштеди 84.37 €
-31%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
22. 2. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
Интерактивна линија
Димензии [мм]:
148 x 173 x 380
Тип на батерија:
Кула
Број на продажни места:
6
Моќност [VA]:
1 500
ПОДОБНОСТ:
Работна површина
Фаза (влез / излез):
1:1
Други карактеристики:
AVR, USB за полнење мобилни уреди
Код:
310189
Производител:
Одлично
Пеша [кг]:
10,5
Боја:
ЦРНО
Моќност [W]:
900
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
3414971232068
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
UPS-от Legrand Keor SP 1500VA, 900W, IEC
184.80 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ