1 / 3
E shitur
Foto e UPS Legrand Keor PDU, 800VA / 480W FR
Foto e UPS Legrand Keor PDU, 800VA / 480W FR
Foto e UPS Legrand Keor PDU, 800VA / 480W FR

UPS Legrand Keor PDU, 800VA / 480W FR

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
249.47 €
181.39 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 153.72 €
Ju kurseni 68.08 €
-27%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Njësia përmban bateri të acidit të plumbit të kontrolluara nga valvula, të mbyllura hermetikisht me një kohë minimale të mbështetjes me energji prej 10 minutash në 50% ngarkesë dhe 3 minuta me ngarkesë 80%. Ato sigurojnë mbrojtje efektive kundër çdo ndërhyrje në sistemin e shpërndarjes elektrike. UPS mund të lidhet me një kompjuter përmes një porte USB, duke ju lejuar të monitoroni funksionimin e tij dhe të kryeni një mbyllje emergjente të sistemeve operative Windows dhe Linux. PDU punon me një kurbë të simuluar të sinusit. Ai ofron 8 slote të tipit FR (CZ) për situatat rezervë. Ai është i pajisur me një numër teknologjish, duke përfshirë mbrojtjen kundër shkarkimit të thellë, mbitensionit dhe qark të shkurtër. PDU është i kontrolluar nga mikroprocesori dhe është në gjendje të shfaq alarmet e mëposhtme dhe modalitetet e funksionimit përmes një shiriti LED inteligjent: - Modaliteti i baterisë; - Bateria e ulët; - Mbingarkesa; - Dështimi i sistemit; - Fundi i kohës së mbështetjes me energji. Karakteristikat kryesore: - 800 VA PDU me teknologji off-line; - Fuqia aktive 480 W; - Shfaq modalitetet e funksionimit përmes një shiriti LED inteligjent; - Ndërfaqja: 8 x FR (CZ), USB lloji B për monitorimin e UPS; - Përmasat: 19 " x 150 mm x 2U; - Pesha: 5.5 kg.
Lansuar:
19. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Offline
Lloji i baterisë:
8x FR
Numri i prizave:
8
Numri i baterive:
1
Përdorimi:
Desktop
Kodi:
310330
Pesha kg:
5.5
Fuqia VA:
800
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50 min:
10
Fuqia W:
480
Faza hyrësedalëse:
1:1
Prodhuesi:
Legrand
Ngjyra:
Bardhë
EAN:
3414971529380
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
UPS Legrand Keor PDU, 800VA / 480W FR
181.39 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo