1 / 2
E shitur
Foto e UPS Fortron iFP1500, 1500 VA, 900W
Foto e UPS Fortron iFP1500, 1500 VA, 900W

UPS Fortron iFP1500, 1500 VA, 900W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
205.71 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 174.33 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një njësi UPS interaktive në linjë që ofron veçori të përparuara për fuqi të besueshme rezervë. Në modalitetin e baterisë, ajo siguron një kurbë të simuluar të sinusit. Përdor një panel me prekje LCD për të shfaqur informacionin që ju nevojitet. Pajisja është e pajisur me një mbrojtje të plotë që parandalon dëmtimin e pajisjes së lidhur, për shembull gjatë një kulmi të tensionit. UPS mbron njësitë e lidhura nga mbingarkimi dhe shkarkimi. Kapaciteti i tij është 1500 VA / 900 W (2000 VA / 1200 W). Ofron kontroll të fuqisë së mikroprocesorit, stabilizimin e tensionit të AVR. Përfshin veçorinë e rifillimit automatik. Ndërfaqet: port i integruar i komunikimit USB, mbrojtje e ndërfaqes RJ të rrjetit.
Lansuar:
13. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Linjë-interaktive
Lloji i baterisë:
2x IEC C13, 2x priza
Numri i prizave:
4
Numri i baterive:
2
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Përdorimi:
Sisteme të sigurisë, desktop, sisteme të rrjeteve dhe telekomunikimit
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD
Kodi:
PPF9003100
Pesha kg:
10.4
Përmasat mm:
320 x 130 x 182
Fuqia VA:
1 500
Fuqia W:
900
Faza hyrësedalëse:
1:1
Prodhuesi:
FSP group
Ngjyra:
Zezë
EAN:
4713224522338
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
UPS Fortron iFP1500, 1500 VA, 900W
205.71 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo