1 / 3
E shitur
Foto e UPS Fortron Champ TW 2000VA
Foto e UPS Fortron Champ TW 2000VA
Foto e UPS Fortron Champ TW 2000VA

UPS Fortron Champ TW 2000VA

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
484.52 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 410.61 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky UPS mund të përdoret që të mbroni pajisjet e juaja elektronike si serverët, minikompjuterët, shpërndarësit e rrjetit dhe shumë pajisje tjera nga ndalja e befasishme e rrymës dhe ngarkesat e rrymës. Fortron Champ TW 1000VA është një UPS me madhësi kompakte që nuk e ka problem të vendoset afër kompjuterëve ose serverëve. Performanca e këtij modeli është solide me një kapacitet prej 2000VA dhe 1800W, ky kapacitet mjafton që të lidhni pajisje të ndryshme elektrike në UPS. Pajisja ka katër lidhje, 2 porte USB dhe 2 porte RS232. Koha tipike e rikarikimit së baterisë është 4 orë dhe për gjendjen e baterisë pajisja lëshon sinjale me zë.
Kodi i prodhuesit:
PPF16A1905
Lansuar:
22 Nëntor 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
RS232, USB
Përmasat [mm]:
397 x 145 x 220
Lloji i baterisë:
4x IEC C13
Numri i prizave:
4
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
4
Fuqia [VA]:
2000
Numri i baterive:
4
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
10
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min]:
3+
Përdorimi:
Desktop, Server
Faza (hyrëse/dalëse):
3:1
Veçori tjera:
Ekran LCD
Prodhuesi:
FSP group
Pesha [kg]:
17
Ngjyra:
Zezë
Fuqia [W]:
1800
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4711140487601
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
UPS Fortron Champ TW 2000VA
484.52 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo