1 / 2
E shitur
Foto e UPS Eaton Ellipse ECO 1600
Foto e UPS Eaton Ellipse ECO 1600

UPS Eaton Ellipse ECO 1600

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
447.23 €
374.29 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 317.19 €
Ju kurseni 72.95 €
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Eaton Ellipse ECO është projektuar për një tension hyrës 184V - 264V. Ngarkesa maksimale e modelit është 1600 VA / 1000W, dhe në ngarkesë 50% punon 11 minuta, kurse në ngarkesë 70% 6 minuta. Ky model është i pajisur me EcoControl duke kursyer deri në 25% energji në krahasim me gjeneratat e mëparshme të UPS.
Kodi i prodhuesit:
EL1600USBIEC
Lansuar:
24 Qershor 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB
Përmasat [mm]:
312 x 305 x 81
Lloji i baterisë:
Tower
Numri i prizave:
8
Fuqia [VA]:
1600
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Përdorimi:
Desktop
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Prodhuesi:
Eaton
Ngjyra:
Zezë
Fuqia [W]:
1000
EAN:
3553340621635
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
UPS Eaton Ellipse ECO 1600
374.29 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo