1 / 4
E shitur
Foto e UPS APC Smart SC450RMI1U
Foto e UPS APC Smart SC450RMI1U
Foto e UPS APC Smart SC450RMI1U
Foto e UPS APC Smart SC450RMI1U

UPS APC Smart SC450RMI1U

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
450.48 €
435.89 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 369.40 €
Ju kurseni 14.59 €
-3%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
UPS Smart SC450RMI1U ofron siguri të avancuar për server dhe pajisje të rrjetave dhe e krijon një mjedis të sigurt për dhënat tuaja në rast se ndodhë ndonjë dështim i energjisë elektrike. Ky UPS është dizajnuar për një input të tensionit prej 230V dhe frekencë 50/60 Hz +/- 3 Hz. Furnizimi i energjisë së modelit është 280 W / 450 VA, me një output të tensionit preh 230V dhe frekuencë prej 57 Hz -63. Pajisja ka porte IEC 320 C13. Ka një bateri e cila rimbushet deri në kapacitetin maksimal për një periudhë prej 5 orësh. Ky UPS është i pajisur me RJ-11 dhe RJ-45. Mund të instalohet në raft të madhësisë 1U.
Kodi i prodhuesit:
SC450RMI1U
Lansuar:
7 Maj 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Përmasat [mm]:
432 x 44 x 383
Lloji i baterisë:
Rack, Tower
Numri i prizave:
4
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
5
Fuqia [VA]:
450
Numri i baterive:
1
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
19
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
6
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Përdorimi:
Desktop
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Veçori tjera:
AVR
Prodhuesi:
APC
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Pesha [kg]:
10.18
Ngjyra:
Zezë
Fuqia [W]:
280
EAN:
731304222712
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
UPS APC Smart SC450RMI1U
435.89 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo