1 / 1
Слика на UPS Fortron iFP800, 800 VA, 480W

UPS Fortron iFP800, 800 VA, 480W

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
7,790 MKD.
7,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 6,178 MKD.
Заштеди 500 MKD.
-7%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
Интерактивна линија
Тип на батерија:
Мини кула
Број на продажни места:
2
Број на батерии:
1
Заштита на кабел за напојување:
По
ПОДОБНОСТ:
За системи за безбедност, работна површина, CCTV системи, мрежни елементи, телекомуникациски системи
Други карактеристики:
AVR, ЛЦД-екран
Код:
PPF4802000
Пеша кг:
4.9
Димензии мм:
300 x 101 x 142
Моќ VA:
800
Доверливост:
100 %
Моќност W:
480
Лансиран на:
13. 6. 2019
Фаза на влез-излез:
11
Производител:
FSP група
Боја:
ЦРНО
EAN:
4713224522314
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
UPS Fortron iFP800, 800 VA, 480W
7,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ