1 / 3
Foto e UPS CyberPower UT GreenPower UT1050EG-FR, 1050VA / 630W
Foto e UPS CyberPower UT GreenPower UT1050EG-FR, 1050VA / 630W
Foto e UPS CyberPower UT GreenPower UT1050EG-FR, 1050VA / 630W

UPS CyberPower UT GreenPower UT1050EG-FR, 1050VA / 630W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
9,990 MKD.
9,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 8,127 MKD.
Ju kurseni 400 MKD.
-5%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
CyberPower UT1050EG-FR siguron përdoruesit e shtëpisë dhe të zyrës me rezerva të besueshme të baterive dhe mbron kompjuterët, pajisjet e komunikimit të rrjetit dhe elektronike të tjera nga mbitensioni, spikat, nën-tensionin afatgjatë dhe çështje të tjera të energjisë. Gjithashtu përfshihet edhe teknologjia Green Power. Ky produkt mbështet fuqinë e gjeneratorit, duke ju lejuar të planifikoni shumë zgjidhje për dështimin e rrymës. Rregullimi Automatik i Tensionit (AVR) stabilizon fuqinë e rrymës dhe lejon që UPS të ofrojë një nivel të tensionit të sigurt për të gjitha pajisjet e lidhura pa kaluar në fuqinë e baterisë. Ky është një UPS i fuqishëm me teknologjinë Green Power që siguron fuqi 1050VA / 630W. Është e pajisur me një prizë 4x FR dhe ofron mbrojtje të linjës së të dhënave deri në 1 Gbps. Koha e përdorimit në 60/90 / 200W është 65/43/14 min. Ka rregullim automatik të tensionit. UPS mund të ngarkohet nga gjeneratori. Kordoni i rrymës është 1.2 m i gjatë.
Lansuar:
3. 4. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Linjë-interaktive
Përmasat [mm]:
95 x 220 x 307
Lloji i baterisë:
Tower
Numri i prizave:
4
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
6
Fuqia [VA]:
1050
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Veçori tjera:
AVR
Kodi:
UT1050EG-FR
Prodhuesi:
CyberPower
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Pesha [kg]:
6.9
Ngjyra:
Zezë
Fuqia [W]:
630
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4712856273526
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
UPS CyberPower UT GreenPower UT1050EG-FR, 1050VA / 630W
9,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo