1 / 3
Слика на UPS APC Back Pro BR 650VA, 390W
Слика на UPS APC Back Pro BR 650VA, 390W
Слика на UPS APC Back Pro BR 650VA, 390W

UPS APC Back Pro BR 650VA, 390W

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16,490 MKD.
15,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 13,212 MKD.
Заштеди 900 MKD.
-6%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 8. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB
Тип на батерија:
6x IEC C13
Број на продажни места:
6
Број на батерии:
1
Заштита на телефонски кабел:
По
Заштита на кабел за напојување:
По
ПОДОБНОСТ:
Работна површина
Други карактеристики:
AVR, ЛЦД-екран
Код:
BR650MI
Пеша кг:
6,4
Димензии мм:
190 x 91 x 310
Време на полнење h:
12
Моќ VA:
650
Време на складирање на податоци - 50 мин:
10,5
Време на складирање на податоци - 100 мин:
2.7
Доверливост:
100 %
Моќност W:
390
Фаза на влез-излез:
1:1
Производител:
APC
Веб-страница на производителот:
Apc.com
Боја:
ЦРНО
Vendi i prodhimit:
phillipines
EAN:
731304346937
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
UPS APC Back Pro BR 650VA, 390W
15,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ