1 / 3
E shitur
Foto e Mbajtëse univerzale Cellularline Handy Drive, e zezë
Foto e Mbajtëse univerzale Cellularline Handy Drive, e zezë
Foto e Mbajtëse univerzale Cellularline Handy Drive, e zezë

Mbajtëse univerzale Cellularline Handy Drive, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.39 €
24.15 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.47 €
Ju kurseni 3.24 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një ndihmë praktike për lidhjen e sigurt të telefonit me grilën e ventilimit të automjetit tuaj. Telefoni vendoset saktë në një vend që nuk pengon pamjen. Kthimi 360 ° lejon pozicionimin për një punë të lehtë me një dorë. Materialet e kualitetit të lartë të përdorur sigurojnë qëndrueshmëri të lartë, dhe plotësohen nga një sipërfaqe e mbushur me tegela, që mbron pajisjen kundër gërvishtjeve. Mbajtësja është e përshtatshme telefonat e të gjitha madhësive.
Lansuar:
15. 1. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
E rrotullueshme:
Kodi:
HANDYDRIVEK
Prodhuesi:
CellularLine
Mbajtëse për:
Celularë
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, për rrjetën e ventilimit
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse univerzale Cellularline Handy Drive, e zezë
24.15 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo