1 / 1
E shitur
Foto e Rrota Triton për mbajtëse RAX-MS-X81-X1

Rrota Triton për mbajtëse RAX-MS-X81-X1

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
87.37 €
77.65 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 73.95 €
Ju kurseni 9.73 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Set i rrotave me kapacitet të rekomanduar maksimal deri 800 kg. Kabineti ngritet për 108 mm pas vendosjes së rrotave. Në këtë set përfshihen 4 rrota (2 me frena, 2 pa frena), Ky set poashtu përfshin 16 vidha M5 dhe 12 vidha Thorx dhe 16 mbajtëse 5.5.
Kodi i prodhuesit:
RAX-MS-X81-X1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Triton
EAN:
8595105074077
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Rrota Triton për mbajtëse RAX-MS-X81-X1
77.65 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo