1 / 7
Продадено
Слика на Диск SSD HDD SSD370S
Слика на Диск SSD HDD SSD370S
Слика на Диск SSD HDD SSD370S
Слика на Диск SSD HDD SSD370S
Слика на Диск SSD HDD SSD370S
Слика на Диск SSD HDD SSD370S
Слика на Диск SSD HDD SSD370S

Диск SSD HDD SSD370S

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
150.73 €
142.61 €
со ДДВ Без ДДВ 135.82 €
Заштеди 8.11 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
TS256GSSD370S
Лансиран:
29 април 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
SATA 6Gb / s
Формати и дискусија:
2,5
NCQ:
По
Пеша (g):
58
Брзина на читање [MB / s]:
560
Брзина на пишување [MB / s]:
320
МЛЦ:
По
ПРОГРАМА:
По
Modeli i diskut:
MLC, ВНАТРЕШНА, SSD
Читања на IOPS:
70000
Записи на IOPS:
70000
Производител:
Надминување
Големина на диск GB::
256
EAN:
760557832454
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Диск SSD HDD SSD370S
142.61 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ