1 / 1
Продадено
Слика на Мемориска картичка Transcend SDHC Class 10, 8 GB

Мемориска картичка Transcend SDHC Class 10, 8 GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.06 €
14.44 €
со ДДВ Без ДДВ 12.24 €
Заштеди 1.62 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
TS8GSDHC10
Лансиран:
17 јули 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
Минимална брзина на пишување:
Класа 10 (10MB / s)
Одделение:
10
Производител:
Надминување
Капацитети [GB]:
8
EAN:
760557817239
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Мемориска картичка Transcend SDHC Class 10, 8 GB
14.44 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ