1 / 1
E shitur
Foto e Kartelë e memories Transcend microSDHC, 4GB, Class 10

Kartelë e memories Transcend microSDHC, 4GB, Class 10

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
14.43 €
11.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.48 €
Ju kurseni 3.24 €
-22%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Produkti në fjalë paraqet një Mikro kartelë memorike nga kompania e njohur Transcend. Vjen me një kapacitet memorik prej 4GB, hyn në klasin e 10 të shpejtësisë dhe po ashtu dallohet me dimensione prej.
Lansuar:
7. 11. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Klasa e shpejtësisë:
Class 10
Kapaciteti GB:
4
Prodhuesi:
Transcend
EAN:
760557842781
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kartelë e memories Transcend microSDHC, 4GB, Class 10
11.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo