1 / 3
Продадено
Слика на Transcend Micro SDHC мемориска картичка, 500S 8GB
Слика на Transcend Micro SDHC мемориска картичка, 500S 8GB
Слика на Transcend Micro SDHC мемориска картичка, 500S 8GB

Transcend Micro SDHC мемориска картичка, 500S 8GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.09 €
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 10.88 €
Заштеди 3.25 €
-20%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
TS8GUSD500S
Лансиран:
20. 10. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Минимална брзина на пишување:
UHS I - Класа 3 (30MB / s)
Број на адаптери:
1
Водоотпорен:
По
Производител:
Надминување
Капацитети [GB]:
8
EAN:
760557841203
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Transcend Micro SDHC мемориска картичка, 500S 8GB
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ