1 / 1
Продадено
Слика на Transcend Micro SD 2 GB мемориска картичка

Transcend Micro SD 2 GB мемориска картичка

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 19.14 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
TS2GUSDC
Лансиран:
14 јули 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Надминување
Капацитети [GB]:
2
EAN:
760557812937
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Transcend Micro SD 2 GB мемориска картичка
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ