1 / 1
Foto e Toner i zi Brother TN-1030

Toner i zi Brother TN-1030

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
64.68 €
54.95 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 46.57 €
Ju kurseni 9.73 €
-15%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Brother është një kompani me traditë të lartë e cila është angazhuar në prodhimin e pajisjeve printuese si printerë, makina faksi apo makina multi-funksionale. Për produktet e saj, ajo ofron aksesorë të ndryshëm. Këtë herë, sjellë toner origjinal Brother TN-1030 që është dizajnuar për shfrytëzim për printerë laserik. Rendimenti i tij arrin deri në 1000 faqe A4. Arsyet për të përdorur aksesorët origjinalë janë të shumta si ruajtja e pajisjeve, ruajtja e garancionit dhe mirëmbajtja standarde e kualitetit të lartë të printimeve.
Kodi i prodhuesit:
TN1030
Lansuar:
23 Gusht 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Brother DCP-1510E, Brother DCP-1512E, Brother DCP-1610WE, Brother HL-1110E, Brother HL-1112E, Brother HL-1210WE, Brother HL-1212WE, Brother MFC-1810E, Brother MFC-1910WE, DCP-1610WE
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/1000
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Brother
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4977766721745
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner i zi Brother TN-1030
54.95 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo