1 / 1
Слика на Тонер Xerox 106R01599, magenta

Тонер Xerox 106R01599, magenta

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
59.87 €
38.78 €
со ДДВ Без ДДВ 32.86 €
Заштеди 21.09 €
-35%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
106R01599
Лансиран:
10 мај 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Xerox Phaser 6500, Xerox Phaser 6500N, Xerox WorkCentre 6505, Xerox WorkCentre 6505N
Покриеност (%) / Број на страници:
5/1000
Производител:
Xerox
Веб-страница на производителот:
Xerox.com
Тип на уред:
Тонер
Боја на кертриџ:
Црвена (виолетова / магента)
За печатари:
Xerox
EAN:
95205849783
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тонер Xerox 106R01599, magenta
38.78 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ