1 / 1
Продадено
Слика на Тонер Samsung MLT-D1042X, црна

Тонер Samsung MLT-D1042X, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
5,190 MKD.
5,090 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,314 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-2%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MLT-D1042X/ELS
Лансиран:
2 февруари 2013 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Samsung ML-1660, Samsung ML-1665, Samsung SCX-3200
Производител:
Самсунг
Веб-страница на производителот:
Samsung.cz
Тип на уред:
Тонер
Боја на кертриџ:
ЦРНО
За печатари:
Самсунг
EAN:
8806085200609
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тонер Samsung MLT-D1042X, црна
5,090 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ