1 / 3
Продадено
Слика на Тонер Samsung MLT-D101X, црнa
Слика на Тонер Samsung MLT-D101X, црнa
Слика на Тонер Samsung MLT-D101X, црнa

Тонер Samsung MLT-D101X, црнa

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,890 MKD.
4,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,890 MKD.
Заштеди 300 MKD.
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MLT-D101X/ELS
Лансиран:
29 април 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Samsung ML-2160, Samsung ML-2165, Samsung ML-2165W, Samsung SCX-3400, Samsung SCX-3400F, Samsung SCX-3405, Samsung SCX-3405F, Samsung SCX-3405FW, Samsung SCX-3405W, Samsung SF-760P
Покриеност (%) / Број на страници:
5/700
Производител:
Самсунг
Веб-страница на производителот:
Samsung.cz
Тип на уред:
Тонер
Боја на кертриџ:
ЦРНО
За печатари:
Самсунг
EAN:
8806085961715
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тонер Samsung MLT-D101X, црнa
4,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ