1 / 1
Продадено
Слика на Тонер OKI 43324408, црн

Тонер OKI 43324408, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11,090 MKD.
10,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 8,805 MKD.
Заштеди 700 MKD.
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
43324408
Лансиран:
8 јуни 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
OKI C5600, OKI C5700
Покриеност (%) / Број на страници:
5/6000
Производител:
OKI
Веб-страница на производителот:
Oki.com
Тип на уред:
Тонер
Боја на кертриџ:
ЦРНО
За печатари:
OKI
EAN:
5031713031260
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тонер OKI 43324408, црн
10,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ