1 / 1
Продадено
Слика на Тонер Lexmark 80C20K0, црн

Тонер Lexmark 80C20K0, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
103.68 €
со ДДВ Без ДДВ 87.86 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
80C20K0
Лансиран:
1 февруари 2013 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Lexmark CX310dn, Lexmark CX310n, Lexmark CX410de, Lexmark CX410dte, Lexmark CX410e, Lexmark CX510de, Lexmark CX510dhe, Lexmark CX510dthe
Покриеност (%) / Број на страници:
5/1000
Производител:
Lexmark
Тип на уред:
Тонер
Боја на кертриџ:
ЦРНО
За печатари:
Lexmark
EAN:
734646476324
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тонер Lexmark 80C20K0, црн
103.68 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ