1 / 1
Слика на Тонер Канон 055 виолетова / магента

Тонер Канон 055 виолетова / магента

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
116.83 €
115.21 €
со ДДВ Без ДДВ 97.63 €
Заштеди 1.62 €
-2%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 април 2024 - 27 април 2024
Македонија, други
27 април 2024 - 29 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Тонер
Canon е производител на квалитетни принтери за дома и за деловни активности. Нивното портфолио вклучува не само принтери, туку и голем број додатоци со еднаков квалитет за овие производи. Magenta Toner е дизајниран за избрани ласерски принтери од Canon. Резултатот од овој тонер е до 2.100 страници со стандардна покриеност од 5%. Предноста на вистинскиот тонер е 100% компатибилност со производи и максимален квалитет на принтане што не може да се постигне со оригинален тонер.
Гаранција за производителот:
1 година
Додатоци:
По
За печатари:
Канон
Веб-страница на производителот:
canon.com
Тип на уред:
Тонер
Боја на тонер (касета):
Црвена (виолетова / магента)...
Покриеност (%) / Број на страници::
5/2100
Датум на лансирање:
17. 4. 2019
Користено со:
Canon i-SENSYS LBP663Cdw, Canon i-SENSYS LBP664Cx, Canon i-SENSYS MF742Cdw, Canon i-SENSYS MF744Cdw, Canon i-SENSYS MF746Cx
EAN:
4549292124637
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тонер Канон 055 виолетова / магента
115.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ