1 / 1
Foto e Toner i zi OKI 44469803

Toner i zi OKI 44469803

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
6,990 MKD.
6,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5,754 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-3%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Toneri OKI 44469803 është toner origjinal për printerët OKI C310dn, C330dn, C510dn, C530dn, MC352. Toneri zgjat deri në 3500 faqe A4 me përmbajtje tekstuale. Tonerët OKI janë të lehtë që të instalohen si dhe ofrojnë rezultate të shkëlqyera, garanci afatgjate, cilësi të shkëlqyer në çdo kopje dhe me një mekanizëm që parandalon printimin jo kualitativ. OKI Printing Solutions janë zhvilluar dhe prodhuar sipas standardeve më të fundit për të siguruar performancën maksimale dhe printim sa më efikas. Toneri vjen me ngjyrë zezë.
Kodi i prodhuesit:
44469803
Lansuar:
25 Qershor 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
OKI C310, OKI C310dn, OKI C330, OKI C330dn, OKI C331, OKI C331dn, OKI C510, OKI C510dn, OKI C511, OKI C511DN, OKI C530, OKI C530dn, OKI C531, OKI C531DN, OKI MC351, OKI MC351dn, OKI MC352, OKI MC352dn
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/3500
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
OKI
EAN:
5031713047995
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner i zi OKI 44469803
6,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo